OkayTrade Tuesday, 25/06/2019, 8:54:00
Welcome Guest | RSS
SİTE MENÜ

ÜYELİKLERİMİZ
                                                                     


Kusurlu Ürün Satın Alma Riskinizi Olmaz:
 "OkayTrade" MPC Co. Deneyimli Kalite Kontrol Gözetmenlerimiz üretim aşamasında ve yüklemeden önce ürünün gözetimini yapar. Her sektörden müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilecek Gözetmen Programı’na sahiptir.

Size En Uygun Fiyat İçin Pazarlık Ederiz:
Deneyimli broker çalışanlarımız üretici ile en uygun fiyat için sizin adınıza ve sizinle birlikte pazarlık eder. İstediğiniz Kalite Kontrolu Garanti Ederiz: İstediğiniz kalite kontrolu garanti edebilmek için en kısa zamanda bilgileri derinlemesine inceler ve her inceleme için ayrıntılı raporlar hazırlanır. Tüm ilgili kriterleri ve bulguları belgelendirir.
Genel Harcamaları ve AR-GE ile İnceleme İçin Harcanan Seyahat Masraflarınızı Azaltırız :
"OkayTrade" MPC Co. Kaynak araştırması ve incelemesi aşamasında genel masraflarınızı azaltır. Çalışanlarımız, Sizin, organizasyonunuzun ve işletmenizin yurtdışındaki bir parçası olarak hizmet edebilmeyi misyon edinerek hizmet vermektedir.
 
Sevk Tarihlerini Takip Eder:
Sevk tarihleri doğrultusunda sevkiyatta soruna neden olabilecek bütün kritik bilgiler tarafınıza iletilir.
Yeni Ürünler Bulur ve Geliştirir:
Ofisimiz, firma tespitlerinden ve kalifiye tedarikçilerin sınıflandırılmasından sorumludur. Yeni ürünlerin üreticiyle birlikte geliştirmenizde size yardımcı olur. Kaliteli Tedarikçi / Yüksek Kalite: Seçilen üretici ne kadar kalite vizyonuna sahipse, üretilen ürünlerde o kadar kaliteli ve sorunsuz olur. Müşterilerimize en kaliteli üreticiyi bularak siparişlerinde sorunsuz üretim yatırmalarına yardımcı oluruz.
 Uzun Dönem Birliktelik:
  "OkayTrade" MPC,  Emek ve maaliyetleri düşürmek için sizinle uzun dönemde birlikte olabilcek tedarikçiler arar. Sonuç olarak etkili yaratıcılık ve mükemmel tedarikçi performansı yakalanır.
 
Kapasite:
Ofisimiz kaynak araştırma ekibi, müşterilerimiz için üretim yapacak olan üreticinin kapasitesini kontrol eder. Bu kontrollerini, işyerinin gerçek koşullarını, üretim hattını, makine ekipman durumunu, işçilik kalitesini, hammaddesini, teknoloji kapasitesini, kalite kontrol sistemini ve gerekli diğer tüm ayrıntıları inceleyerek yapar.
 Ürün ve Hizmetlernizin Pazarlanmasına Yardımcı Oluruz Yatırımlarınıza Yön Veririz:
Ukrayna, Moldova, Belarus, Rusya pazarlarına açılmak isteyen herhengi bir Türk firmsının ihracat departmanı misyonunu üstlenerek, en kısa zamanda en yüksek performansla hedef pazar olan ülkerde Pazar Araştırması yaparak Distribütör, Bayi ve Satış kanalları oluşturulmasını sağlarız.
 
Share |
Copyright OkayTrade MPC Co. © 2009 - 2012