OkayTrade Tuesday, 25/06/2019, 8:55:00
Welcome Guest | RSS
SİTE MENÜ

ÜYELİKLERİMİZ
 
REFERANSLARIMIZ

 Ukraynada, tedarik ve fiyat araştırma hizmetimizi verdiğimiz farklı sektörlerden ve farklı ülkelerden müşterilerimiz bulunmaktadır. Genellikle orta ve büyük ölçekli firmalar olan müşterilerimiz Türkiye de ve diğer ülkelerde markaları ile tanınan, ithal ederek ihracat yapan Tedarik ve Fiyat Araştırma Hizmeti verdiğimiz kuruluşlardır. Müşterilerimizin bir kısmı zaman zaman Ukrayna da marka ve satandartlarına uygun fason üretim de gerçekleştirmektedir. Bunlarla birlikte bu kurumlara aracılık yapan ithalat firmaları ile şahıslarda müşteri portfoyümüzde bulunmaktadır.
Dolayısıyla Tedarik ve Fiyat Araştırma Hizmeti Verdiğimiz taahütümüzün içeri gereği Marka, Firma ve isimlerini referans olarak müşterilerimize, hizmet verdiğimiz firmaların onayı olmadan belirtmemiz bir hizmet satışı yapan şirket olarak mümkün olmakmaktadır.
Tedarik ve Fiyat Araştırma hizmetimiz kapsamındaki referanslarımızı Hizmet Verdiğimiz Sektörler ve ürünler olarak da inceleyebilirsiniz. BURAYA TIKLAYINIZ 

Kendimizi daha iyi tanıtabilmek ve güvendirebilmek için gönül ister ki, sizleri misafir edelim, ofisimizi yerinde ziyaret ederek çalışma ekibimizi ve şirketimizi daha yakından sizlere gösterebilelim.


Yayınlayabildiğimiz referanslarımız için, 
TIKLAYINIZ 

Pazar Araştırma ve Pazarlama Danışmanlığı hizmeti vermeye 2009 yılının ikinci yarısında "OkayTrade" MPC 'nin kurulması ile basladik.
Pazar Araştırma Hizmetimiz herhangi bir ciddi kurumun ihracat ve Pazarlama departmanın en yüksek performansı niteliğinde çalışması gerekmektedir.Müşterilerimizin beklentileri de bu yöndedir. Tabiatı ile bu hizmetin verilebilmesi için iyi bir birikim, iş tecrübesi, Hizmetin verileceği ülkeyi ve siyasatini yakından takip etmek, ithalat politikasını bilmek, pazarı tanımak ve o pazarda Portföy sahibi olmak gerekmektedir. Buna ek olarak her sektör ve kurumlardan farklı statülerde kontaklar ile sıcak ilişkiler içerisinde olmak işlerin ivediliği ve sonuca ulaşma açısından çok önemlidir. Pazardaki talepleri ve yenilikleri takip ederek sürekli güncel kalınmalıdır. Birçok sektörden ürün, üretim ve hizmetleri ticari anlamda takip edebilmek ciddi bir iştir. Sonuç olarak, Pazar Araştırma, Tedarik Yönetimi ve Yatırım Danışmanlığı hizmetlerimizden faydalanmak isteyen müşterilerimize taahütümüzü en iyi şekilde yerine getirebilmemiz için de bütün bu niteliklere sahip olan güçlü bir çalışma ekibiyle tecrübeli iş gücü gerekmektedir.
Şirketimiz hazırlık süreçlerini başarıyla tamamladıktan sonra doğru zaman ve doğru yerde sözkonusu hizmeti vermeye başlamıştır.
Share |
Copyright OkayTrade MPC Co. © 2009 - 2012