OkayTrade Tuesday, 25/06/2019, 9:21:18
Welcome Guest | RSS
SİTE MENÜ

ÜYELİKLERİMİZ
 
 HER SEKTÖR İÇİN İDEAL ÜRETİM TESİSİ 

 Romanya Vadul Siret Gümrük Kapısına 4km, Moldova sınır kapısına 50km mesafede, şehirlerarası ve Romanya üzerinden Avrupa ya açılan tren yoluna 2km uzaklıkta, Çernivtsi şehrine 32km mesafede, Ukrayna geneline ve komşu Avrupa ülkelerine kara ve tren yolları ile kolay ulaşım sağlamaktadır.

 Güneyinde Romanya ve Moldova, Batısında Macaristan ve Slovakya, Kuzey Batısında Polonya, Kuzeyde Rusya ülkelerine yakın olması ticari anlamda jeopolitik konumu ile önemli bir mevkide bulunmaktadır.
Kurulu olduğu bölge yaklaşık On Bin kişinin yaşadığı çoğunluğu tarım ve küçük girişimcilerin oluşturduğu az maliyetle istihdam potansiyeli yüksek olan bir ilçe konumundadır.

 2007 yılında İtalyan iplik üreticisi ile Ukraynalı girişimci ortaklığı ile iplik üretimi için yaptırılan tesis hiç kullanılmamış sıfır üretim ve hizmet binası ile yatırımcı ya da ortak beklemektedir.

 Üretime ve Lojistik sektörüne uygun, müstakil girişli, idari kadro için ayrı personel için ayrı otopark, tüm girişlerin ayrı olduğu ayrıca tır otoparkının da bulunduğu; dış cephe ve alanları komple tamamlanmış olup idari binanın iç dizaynının satın alacak firma sahibince yapılması uygun görülerek tamamlanmamıştır.

Toplam Arsa alanı : 93.560 m2
Toplam Üretim alanı : 9.816,8 m2
İdari Ofis Binası : 4 Kat toplam 3.500 m2
 
Proje sahibinin teklifi;
  • %2 - %10 arasında tesis karşılığında ortaklık
  • Tesis karşılığında ürün karşılığı ödeme ( örneğin Ukrayna ve Romanya Exclusive Distributörlüğünüzü alarak tesis karşılığı sizden ürün tedariği ve ödeme tamamlandıktan sonra da distributörlüğün devamının bizzat satın alma olarak devam edeceği
  • Aylık kira gibi ödeme fırsatı
  • Peşin ödeme yapılması durumrunda indirim avantajı sunmaktadır.

    Projeyle ilgili bütün yasal prosedürleri, ruhsatlar, izinler vs. gibi evrak işlemlerinin tamamı yapılmış yasal belgelerin tamamı mevcuttur.

    Proje sahibi, yatırım yapacak olan sermaye sahibine yatırım süresi boyunca karşılaşılacak tüm prosedürleri hızlandırabileceğini taahhüt etmektedir.

Share |
Copyright OkayTrade MPC Co. © 2009 - 2012