OkayTrade Tuesday, 25/06/2019, 8:55:46
Welcome Guest | RSS
SİTE MENÜ

ÜYELİKLERİMİZ

 

 

UKRAYNA ÜNİVERSİTELERİ HAKKINDA

 300 yıllık köklü bir geçmişi olan Ukrayna üniversitelerinin bazı firmaların imkansız desede her sene 50den fazla öğrencinin tek başına gittiği bir çok üniversite vardır. Türkiye’de hemen hemen tüm özel üniversitelerin ikinci yabancı dil olarak Rusça’yı öğretmeleri Ukrayna üniversitelerinin gençlerimiz açısından ne denli önemli olduğunu ortaya koymaktadır. Eğitimin yerinde alınması ve Ukrayna Üniversitelerinde İngilizce ve Rusça’nın aynı anda öğrenilebileceği göz önüne alındığında Ukrayna Üniversitelerinde yüksek öğrenim görecek Türk öğrencilerin geleceğe bir adım önde başlayacağı bir gerçektir.
                         
Bu çerçevede bütün herkes Dnepropetrovsk Devlet Üniversitesi, Harkov Ulusal Havacılık Üniversitesi, Kırım Devlet Tıp Üniversitesi, Kiev Havacılık Üniversitesi, Kiev Personel İşletme Akademisi, Kiev Ulusal Taras Şevçenko Üniversitesi, Kiev Ulusal Teknik Üniversitesi, Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi, Odessa Ulusal İ. İ. Meçnikov Üniversitesi, Ulusal Lviv Politeknik Universitesi, Zaporojye Devlet Teknik Üniversitesi, gibi dünyaca tanınmış üniversitelerde yüksek öğrenim görmek gençlerimize iyi bir gelecek sağlayacaktır.
      
 Kiev, Lviv, Harkov, Zaporojye, Simferopol, Odessa ve Dnepropetrovsk gibi Avrupa’nın en güzel şehirlerinde dünya kalitesinde yüksek öğrenimin yanında değişik kültürlerle tanışma imkanına kavuşacak ve küresel ölçekte bakış açılarına sahip olacaklardır.
 
DİĞER BAŞLIKLAR
 
Share |
Copyright OkayTrade MPC Co. © 2009 - 2012